Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

Maudy Muhoni opět v ČernochověOd roku 2014 dojíždí známá zimbabwská sochařka Maudy Muhoni z proslulé sochařeské komunity Tengenenge v Zimbabwe do České republiky.

Po dobu července a srpna ji najdete sochat v Safariparku ve Dvoře Králové, kde vede i odborné workshopy, a v posledních třech letech jste se s ní mohli potkat i v Černochově u Peruce.

Zakladatelka Klubu přátel Tengenenge, PhDr. Marie Imbrová, ji již třetím rokem zve vždy v září do svého domu, kdy se plánují další aktivity Klubu a případné zakázky pro Maudy. Tentokrát se Maudy postarala o kompletní ošetření velkých soch, které Imbrovi vlastní, ale zvládla také návštěvu peruckých dožínek, Libochovic a menhiru u Klobuk.

Domů se vrací 20. září s finanční podporou pro děti v Tengenenge a se slibem, že se do Čech příští rok vrátí.To se snad již podaří Marii Imbrové naplánovat v Černochově skutečný africký den s kulturním programem. Zatím zve své přátele a známé na prohlídku soch o víkendech, ovšem až po rezervaci na mailu: marie.imbrova@post.cz

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com