Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

Zachraň jídlo – Máme nový manuál, jak paběrkovat

Chcete začít paběrkovat i ve vašem kraji po vzoru Zachraň jídlo? Nebo znáte nadšence, kteří by se do toho chtěli pustit? Pak není nic jednoduššího než si stáhnout náš nový manuál. Díky němu se dozvíte, jaké kroky je třeba podniknout, aby byl váš start co nejhladší.Není to nic těžkého. Přípravy lze stihnout za jeden až dva měsíce. A výsledek, ten se za tu snahu vyplatí! Pomozte nám dostat paběrkování do dalších krajů, kam ruce Zachraň jídlo zatím nedosáhnou.Stáhněte si manuál:s prolinky a přílohamive formě pro domácí tisk
Podporují nás Eat With LocalsSpolečnost Eat with Locals, která pořádá procházky s ochutnávkou tradičních českých pokrmů a nápojů, se nás rozhodla finančně podpořit. Z ceny každé prodané vstupenky poputují 2 eura na činnost Zachraň jídlo. Takže až nebudete vědět, kam svou zahraniční návštěvu poslat na kvalitní českou kuchyni, víte, kam se obrátit. Za podporu moc děkujeme firmám i jednotlivcům. Přispívat můžete i malými částkami. Díky!
Po „popletených“ vánočkách se jenom zaprášilo. Předposlední adventní neděli rozdávalo Zachraň jídlo vyřazené vánočky, které neodpovídají estetickým standardům. Buď málo vykynuly, byly špatně spletené, při pečení praskly, nebo byly trochu zakroucené. Za dobrovolný příspěvek si je mohli kolemjdoucí vzít od sedmi dvojic dobrovolníků, kteří se pohybovali v okolí Jungmannova náměstí v Praze, a také se dozvědět něco o plýtvání potravinami a o správném nakupování. Za dvě a půl hodiny se rozdalo 360 popletených kousků. Podívejte se na video.
Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com