Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

V Domově důchodců si zacvrnkali kuličky

Dne 24.9. 2019 jsme v DD Libochovice (zařízení CSP Litoměřice, p. o.) pořádali již 9. turnaj ve cvrnkané. Pozvání na tento turnaj přijalo 13 dalších zařízení – ( DUT Litoměřice, DSS Dubí, DPS Louny, MěSSS Kadaň, DZR Krásná Lípa, Domov bez hranic Rumburk, DPS Žatec, DD Čížkovice, DPS Šluknov, DPS Orlická, DD Milešov, DD Roudnice nad Labem, MSSS Most). Náš domácí tým reprezentovali J. Kuželková, Z. Rous a O. Vochomůrka.

Kulturní program na zahájení si připravili uživatelé našeho domova, kteří zazpívali známé lidové písně. Téměř všichni soutěžící se k našemu zpěvu připojili, což všem jistě navodilo dobrou náladu a potlačilo napětí ze soutěže. Po zahájení se družstva rozdělili do přidělených skupin a odebrali se ke hře. Ti, kteří momentálně nehráli, si mohli zpříjemnit chvíle čekání programem na velkém sále, kde bylo připraveno pohoštění a k poslechu i tanci zde hrál pan Petr Fröhlich se zpěvačkou Růženkou Ctiborovou.

Dopolední výkon soutěžících jsme odměnili obědem, po kterém následovalo vyhlášení výsledků a předání diplomů a cen. Letošní výsledek nás moc potěšil, což jistě byla odměna za pilné, pravidelné trénování, protože uživatelé našeho domova obsadili místa nejcennější, a to ve všech  kategoriích. Za ženy první místo pí J. Kuželková , v kategorii mužů pan Z. Rous a jako první se DD Libochovice umístili i v kategorii družstev. Druhé místo obsadila v kategorii žen pí I. Niečová (Most) , v kategorii mužů pan L. Zíka (Krásná Lípa), a za družstva MSSS Most. Třetí příčku obsadila za kategorii žen pí J. Fišerová (Roudnice n/L), za muže pan P. Kučera (Dubí), a za družstva DD Roudnice nad Labem. A nesmíme zapomenout na umístění doprovodů, kteří se rovněž zapojili do hry. První místo vybojoval Bc. J. Budil (DD Čížkovice), druhé místo pí H. Houšková (MSSS Most) , třetí místo pí L. Vyskočilová (DPS Šluknov).

Věříme, že si všichni tento den u nás užili a to hlavně díky všem zaměstnancům, kteří se podíleli na zajištění tohoto dne.

L. Horká, V. Smetanová

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com