Dnes je 23.5.2024 a svátek má Vladimír
 

Starosta Libochovic vyzývá k dodržování opatření

Libochovice za času karantény
Dobrý den vážení občané a přátelé města Libochovice.
V úvodu jsem si dovolil vypůjčit a poupravit název jednoho literárního díla, pojednávající o jiné nákaze, která svého času také potrápila nejednu civilizaci. Jsem si vědom, že nynější situace má dopad na každého z nás. Objevujeme, jak křehké může být lidské zdraví a hlavně svoboda volného pohybu. Jedná se o věc nezvyklou a samozřejmě že pro mnohé z vás i nepříjemnou. Zvláště ve světle předpovědi počasí, která slibuje vpravdě příjemné nadcházející dny.

Jistě si dovedeme představit prožití tohoto krásného počasí na mnoho jiných způsobů, než ten, kterým ho budeme nuceni prožít. Ale jak jsem psal v posledním příspěvku na této platformě, jde o nařízení vlády, která mají smysl a kterými chráníte nejenom sebe, ale také své nejbližší a zejména ty nejvíce ohrožené skupiny.
Prosím Vás tedy, abyste co nejdůsledněji dodržovali všechna mimořádná opatření vydaná v tomto nouzovém stavu. Zvládnout tuto pandemii můžeme mnohými způsoby, ale tím nejdůležitějším je osobní zodpovědnost, ohleduplnost a spolupráce.

Mnozí z Vás se na mě také v posledních dnech obraceli s dotazem, jak je to s nákazou v Libochovicích. Oficiální zprávy pro město Libochovice neexistují. KHS Ústí nad Labem informuje pouze o číslech na každý jednotlivý okres. Akceptuji tento postoj, jelikož si uvědomuji, že by zveřejnění jmen nakažených jednotlivců mohlo v krajním případě vyústit v šikanu vůči případnému nakaženému. Prosím tedy o zachování klidné hlavy a hlavně o dodržování zvýšenných hygienických opatření.

A nakonec bych rád informoval občany o tom, že město Libochovice rozhodlo o nákupu desinfekce Anti-COVID. V následujích dnech dojde k zakoupení 1000l tohoto přípravku a distribuci mezi Vás občany.

v.r. Miroslav Zůna
starosta města

Důležité informace naleznete jako vždy v kompletním informačním e-mailu https://app.mobilnirozhlas.cz/obec/archiv/140775/nahled

Na obrázku níže vidíte vzkaz, kterým nám byl předán společně s ušitými rouškami a drobným občerstvením pro technické služby a městskou policii. Ze srdce děkujeme naší vietnamské komunitě za tyto milé dary.

Rozesláno přes Mobilní Rozhlas (Zpráva do aplikace)

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com