Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

Pouť v Libochovicích se blíží

Jako každý rok tak i letos se v Libochovicích uskuteční tradiční Svatovavřinecká pouť.

Tahle informace by za normálního stavu proběhla lokálními médii a přívrženci této akce, by se již nemohli dočkat data jejího konání. Do města se po celý týden bude sjíždět triliarda aut a autobusů včetně přeplněných vlaků návštěvníků očekávajících utrácení všech svých těžce nabytých peněz, za absolutní nezbytnosti typu cukrové vaty, pendreků, zmrzliny a vůbec všelijakých prapodivností které ani nejdou popsat.

Ratolesti se pak vrhnou na nesčetné množství točihlavů, skákadel, prolézadel, strašihradů a nafukovadel neuvěřitelných tvarů, aby po absolvování všech těchto lákadel trpěli stejnými fyziologickými projevy jako jejich rodičové průběžně ochutnávající přehršel nabízených pochutin a tekutin. Pro ty otrlejší pak nastane noční zábava zpestřená všemi barvami světel, stroboskopů, co 5 metrů jinou hudební produkcí s neodolatelným vyvoláváním obsluh atrakcí, že právě tato jízda bude dvojitá prodloužená a zrychlená a …..

Bohužel však situace není zdaleka normální a COVID 19 se podepsal pod rozhodnutí rady města Libochovic, která z důvodu rizik spojených s koviďákem pouť pro jistotu zrušila.

Jelikož však Libochovice mají co nabídnut i bez Svatovavřinecké pouti, nemusí návštěvníci tolik truchlit, že přijdou o výše popsané zážitky. Jako alternativa se za zrušenou pouť nabízí návštěva zámku a jeho parku. Nepopsatelný zážitek nabízí výlet na blízkou dominantní zřícenu hradu Hazmburk. Stejně tak doporučujeme návštěvu nově zrekonstruovaného zámku na nedaleké Peruci.

7-9.srpna pak ve sklenících zámeckého parku klub chovatelů exotického ptactva Exota Klapý bude vystavovat vzácné opeřence a návštěva této výstavy stojí také určitě zato.

Pokud přeci jenom budete toužit po nějakých atrakcích, vezměte své ratolesti do městského parku na fotbalové hřiště. Tam bude od pátečního odpoledne 7.srpna odpoledne probíhat dvoudenní festival s názvem JÁMAFEST, který má v programu vyžití pro celou rodinu. K zábavě budou nafukovací atrakce Labyrint, Bowlling, skákací hrad, Labutě, trampolíny, střelnice, Klaunice Moňule, Kynologové, pěna od hasičů, Poledance atd.. A jelikož je to festival hudební těšte se pestrou hudební produkci. program zde

Takže na začátku srpna jak vidno je i přes nekonání tradiční pouti o prázdninovou zábavu dostatečně postaráno. Tak šup do Libochovic.

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Štítky: , , ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com