Dnes je 20.7.2024 a svátek má Ilja
 

Policie ČR v Libochovicích se má stěhovat…..

Z ekonomických, ale především prostorových důvodů bude do konce roku pravděpodobně přesunuta služebna Policie ČR z Libochovic.

OLYMPUS DIGITAL CAMERADle sdělení PČR se v současné době doprojednávají technické a administrativní záležitosti a městu Libochovice byla doručena výpověď z nájmu.

Kupodivu dle sdělení tajemníka Měú v Libochovicích, kterého jsme v 11 dopoledne telefonicky kontaktovali, se o ničem prozatím nejedná a o ničem neví. Tentýž den večer na zastupitelstvu se informace o policejní stanici a situaci kolem ní dozvěděla veřejnost a zastupitelé.

O novém sídle služebny se jedná v Radovesicích kde by sloužící policisté měli mít podstatně lepší podmínky pro výkon své služby. Dosavadní prostory v Libochovicích již nevyhovují z mnoha důvodů. Patří mezi ně např absence sprch a dalšího zázemí, čehož si je vedení PČR na okrese vědomé a dělá vše aby došlo ke zlepšení a policistům se lépe pracovalo.

V současné době slouží v Libochovicích celkem 10 policistů a do budoucna má být tento stav navýšen na 12. Bývalé Libochovické obvodní oddělení, nyní policejní stanice spadající pod OO Lovosice má na starosti prostor v okruhu cca. 15 km od Libochovic. Proto se přesunutím do Radovesic nic pro občany spadající do jejich služební jurisdikce nemění.

Na místo služebny by se tak pravděpodobně mohl přesunout stavební odbor Měú, který je nyní v nájmu v budově České spořitelny.

 

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading...
 

Štítky: ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ověřeno MonsterInsights