Dnes je 21.5.2024 a svátek má Monika
 

Libochovické listy po půl roce ….

5.5.2014 oslavily Libochovické listy 6 měsíců od spuštění na platformě Word pressu. Za tu dobu navštívilo tento web přímo či prostřednictvím FCB a youtube více jak 40.000 čtenářů. Je tedy na čase  poděkování všem, kteří nám pomáhají a podporují a samozřejmě čtou.

Žijeme na Libochovicku. Je to krásné prostředí ve kterém máme z hůry dáno žít. Máme tady kouzelnou Ohři, mýtický Hazmburk, romantický zámek, úžasné parky a vůbec spoustu jiného co jinde nemají a můžou nám jen závidět.

Zprostředkováváme události „kolem komína“. Budu rád, kdybychom v sobě našli dětskou bezprostřednost a díky ní se dívali na věci v okolí úplně stejně, jako když jsme byli malí a netrpěli jsme předsudky. Pevně věřím tomu že tenhle pohled na místa kde žijeme, ve kterém vyrůstají naše děti, můžeme tímto způsobem myšlení přetvořit k lepšímu. To si přeji ze všeho nejvíce. Pořád máme kolem sebe hromadu starostí. Pořád se někam tlačíme a necháme se tlačit a pak nám mnohdy logicky chybí invence, či jenom chuť k nápravě vlastního okolí, které si to bezesporu zaslouží.

Každý z nás má nějaký příběh a většinou ten příběh, tak nějak po vesnicku známe, sdílíme. Jsme sousedé.  Přece jenom nežijeme ve velkoměstě tudíž máme v podstatě výhodu. A tuhle výhodu můžeme využít.  Využijme ji a když se nám něco nelíbí sdělme to a pokusme se napravit to co se nám nelíbí. Komentujme, pišme, diskutujme. Libochovické listy jsou tady od toho.  Přinášíme  příběhy, starosti, radosti, úspěchy a zaznamenáváme je v duchu čistém a politicky neovlivnitelném, bez předsudků a poctivě. Pro dobro věcí. Pro zodpovědnost k prostředí.

Pište proto dál své náměty, stížnosti, úspěchy atd., jak všichni vidíme má to smysl.

Děkuji proto všem čtenářům za podporu, moc si jí vážíme!

Honza Šulc

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
 

Štítky: , ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com