Dnes je 23.5.2024 a svátek má Vladimír
 

Libochovice – Na zámku odehraje svou show Partička

Máte rádi „PARTIČKU“?
Pokud ano můžeme se těšit na M. Suchánka, R. Genzera, O. Sokola, I. Chmelu , kteří přijedou 25.6.2015. Své improvizační umění předvedou uvedení pánové na nádvoří zámku v Libochovicích.

Původně byla Partička vysílána na Slovensku, kde se několikrát objevili i čeští komici Michal Suchánek a Richard Genzer. První, koho napadlo, že by i v Česku mohl být obdobný pořad, byl zřejmě Suchánek. Ondřeji Sokolovi byla nabídnuta režie, on však nabídku odmítl a projevil zájem stát se hercem. Právě Sokol pak oslovil s nabídkou hrát v Partičce svého kolegu Igora Chmelu. První díl se vysílal 18. března 2011. Obrovský divácký zájem o Partičku pravděpodobně nastal díky prezentaci na sociálních sítích, zejména na Facebooku, kde profil Partičky spravují sami kluci z Partičky. Richard Genzer slíbil, že když facebooková stránka získá 100 000 fanoušků, zatančí u tyče jen v tangách. Stotisící fanoušek se na profil Partičky připojil na podzim 2011. Genzer svůj slib splnil, zatančil u tyče v Celetné ulici, i když mu byla příšerná zima a okolí se smálo, až se za břicho popadalo. Nyní Partička útočí na hranici čtyř set tisíc fanoušků. Partička se začala točit v divadle La Fabrika. Během působení v La Fabrice byla scéna několikrát změněna. Začátkem roku 2012 se celá Partička přesunula do RockOpery, kde byla scéna opět výrazně upravena a natáčí se tam dodnes.

Kolik hodin záznamu bylo natočeno?
Na jeden díl se natočí cca 1 hodina 15 minut x 4 záznamy, takže zhruba 5 hodin. 5 x 99 dílů = 495 hodin záznamu + dva speciály cca 20 hodin. Spolu tedy 515 hodin. Na kolik hodin se sestříhalo? Sestříhalo se na 99 1/2 hodin + 2 x 1 hodina speciály = 51 hodin 30 minut. Kolik her se odehrálo? Cca 6 na díl = 594 her + cca 20 ve speciálech, tedy 614 her.

Kolik kostýmů se vystřídalo? 
Cca 300 kostýmů a rekvizit. Kolik speciálních hostů v Partičce bylo a hrálo Petr Vacek, Tatiana Vilhelmová, Lucie Bílá, Nightwork, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jakub Kohák, Matěj Ruppert, Ondřej Brousek, Miloš Malý (kouzelník), Paulina Nakashole (Miss Expat 2011) a dvě tanečnice. Kolik speciálních dílů Partičky vzniklo 2 silvestrovské speciály 2 speciální střihové díly vysílané v prosinci 2011

 

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com