Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

Jámafest navázal na historii festivalů v Libochovicích

O pouťovém víkendu proběhl na fotbalovém hřišti v Libochovicích multižánrový festival JÁMAFEST.

V Pátek po otevření areálu byla akce zahájena vyvedenou kynologickou ukázkou na kterou navázala klaunice Moňule. Ta bavila děti i dospěláky ještě další dvě hodiny.

Místní Žab band, Slánský Refreš a domácí Hudba z Marzu bavili svou produkcí návštěvníky po zbytek večera.

Pánové z Žab bandu výborně pokřtili Jámafestí pódium, aby se nechali vystřídat Refešem v čele s Jindrou Vodňanským. Refreš umí zaujmout široké spektrum posluchačů a projevilo se to i v následném hodnocení. Jsem si jistý, že v Libo nehráli naposledy. Refreš vystřídala Hudba z Marzu, která protáhla posluchačstvo svým jedinečným stylem do soboty.

Areál byl od pátku plný pouťových atrakcí jako střelnice, kolotoč, vláček, trampolíny. Skákací auto, bowling a bludiště přivezl sponzor akce OKIM s.r.o.

V sobotu těsně po obědě SDH Libochovice připravili celodenní stříkání na terč a průběžně ochlazovali návštěvníky vodou z proudnic, děl a sahar. SDH Budyně se také zapojili a přivezli dětem pěnu. Program dále pokračoval Štěpánčiným maňáskovým divadlem po kterém vystoupila se svým programem ZUŠ Libochovice. Malovalo se na obličej a taky bylo k vidění jak náročné je dělat POLE DANCE prvky.

Ve 4 hodiny odpoledne se pak začali střídat kapely na pódiu. První nastoupili M3TA následovaní Steel Faith, Smotli Crue, Wrong face, DC radio, Louty, Uragany a Electro Swing Allstars.

Jedním z cílů Jámafestu bylo podpořit nadaci Futsal pro život, což se podařilo a vybráno nakonec bylo 5555,- Kč a prodejem materiálu něco kolem 1500,- kč. Kapela LOUTY se vzdala svého honoráře a celý jej věnovala na tuto dobročinnost.

Celkem akci navštívilo 345 platících návštěvníků a během víkendu se tak na fotbalové hřiště v Libochovicích vydalo přes 600 lidí za což jim všem patří velké díky a to díky asi stejně tak velké jako oba festivalové dny panovalo spalující vedro.

Největší poděkování je potřeba udělit sponzorům akce, bez kterých by se JÁMAFEST velmi těžko realizoval.

Podrobnější popis a video z akce je v přípravě. Sledujte fcb Jámafest a Libochovickélisty.cz

autor: hoš

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Štítky: , , ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com