Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

Na docházku syna nedohlíželi

 

LITOMĚŘICKO – Umožnili mu vést zahálčivý život; Kapsáři dovolenou nemají; Do domu otvorem pro psy. 

     Podezření pro trestný čin ohrožování výchovy dítěte si v těchto dnech převzali rodiče mladistvého chlapce z Litoměřic, kteří nedohlíželi na povinnou školní docházku svého syna. Rodiče ve druhém pololetí školního roku 2017/2018 umožnili synovi zameškat celkem 433 vyučovacích hodin. Umožnili mu vést zahálčivý život a podle trestního zákoníku jim nyní hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. Vyšetřování je vedeno na svobodě.

Kapsáři dovolenou nemají!

     Mezi návštěvníky lovosického hudebního festivalu byl pravděpodobně také kapsář. Na místní oddělení postupně přicházeli poškození oznamovat své ztráty. Jedním z poškozených byl mladý muž, který přišel o peněženku s doklady a finanční hotovostí uloženou v zadní kapse kalhot. Okraden byl také mladík, který postrádá přenosný reproduktor v hodnotě 4 tisíc korun. Reproduktor měl uložený v batohu neseném na zádech. Další poškozenou byla mladá žena, které kapsář nepozorovaně odcizil mobilní telefon z batohu neseného na zádech. Poslední ztráta byla oznámena krátce po půlnoci a byl to opět mobilní telefon, tentokrát odcizený v nestřeženém okamžiku z dámské kabelky. Policisté po neznámém pachateli (-lích) a odcizených věcech pátrají.

Jak předcházet kapesním krádežím – více ZDE.

Do domu otvorem pro psy

     Kuriózní případ vloupání zaznamenali policisté na Lovosicku. Neznámý pachatel vnikl do rodinného domu bez použití násilí, protáhl se dovnitř tzv. dvířky pro psy umístěnými na vchodových dveřích. Ukořistil notebook, mobilní telefony, dámské hodinky a další věci v hodnotě přesahující 30 tisíc korun. Pro odchod z domu opět použil otvor určený pro psa. Škoda je vyčíslena na více než 30 tisíc korun. Po pachateli trestného činu krádeže a trestného činu porušování domovní svobody policisté pátrají.

Litoměřice, 17. 7. 2018, nprap. Pavla Kofrová

Oddělení tisku a prevence

tel.: +420 974 436 208

email: krpulk.kr.pis.lt@pcr.cz

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com