Dnes je 14.6.2024 a svátek má Roland
 

Libochovice – Znovu někdo vykradl Dětský areál u kurtů

Další krádež v Libochovicích

IMAG0024V neděli 12.1.2014 v odpoledních hodinách přijela Policie České republiky vyšetřit další z mnoha krádeží, které se v poslední době staly na Libochovicku. Po vyloupení kluboven Pionýra byly tentokráte postiženými tři zájmové organizace soustředěné v části města zvané Dětský areál.

V T.O.Bílý zajíc zloděj vylámal dveře do dřevníku a odnesl všechno nařezané palivové dřevo, poničil celé dveře a zámek. V T.O.Polární liška vyřízl sklo okna klubovny a vše upravil tak, aby to z venku nebylo vidět. V klubovně si topil a spal. Poškodil několik soukromých věcí a odcizil lampu. Další věci byly složeny pod okny a vypadalo to, že je má připraveny k odnesení.

Třetí poškozenou organizací je Junák Libochovice. Tam zloději rozbili okno, aby se dostali do jedné z kluboven a u druhé klubovny urazili zámek, tam našli klíče od celého objektu a tak další vloupání již bylo velmi jednoduchou záležitostí. Ze skladu odcizili nějaké kovové věci a mnoho dalších věcí bylo připraveno k odvozu.

I když škoda není veliká, pro organizace, které žijí jen z darů a dotací či dokonce jen z příspěvků vlastních členů je to opravdová rána, visací zámek či fabka není levná záležitost a pár kubíků dřeva to je taky docela pálka. Jen kolik stojí zasklení rozbitého okna. To vše ochudí děti, které navštěvují místní organizace a lidé, kteří tyto organizace řídí, postaví před otázku – kde shánět peníze na další zabezpečení kluboven a majetku.

IMAG0020

A zloději? Je smutné to, že možná v mládí někteří chodili do některé výše jmenovaných organizací.

 

Rup

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com