Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

Libochovice – z černé kroniky

LIBOCHOVICE – Nekradl poprvé

Pro tabákové výrobky hřešil i přes to, že byl pro trestný čin krádeže v nedávné době pravomocně odsouzen. Nezákonného jednání se 26letý muž z Kladenska dopustil ve dvou případech. Na konci měsíce června vyšplhal do prvního patra rodinného domu na Libochovicku a vnikl do prodejny v přízemí, odkud se chystal odnést cigarety a kabelku s cennostmi. Přistižen poškozenou z místa utekl. Několik dní poté odcizil v nestřeženém okamžiku v jedné z roudnických prodejen kuřivo za více než 7 tisíc korun. Bezprostředně po krádeži byl zadržen a převzal si obvinění pro trestné činy krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě soudem uznané viny hrozí obviněnému až tříleté vězení. Stíhán je na svobodě.
Bylo otevřeno…
Otevřeným oknem z ulice do pokoje rodinného domu na Libochovicku vnikl ve středu neznámý pachatel. Jeho kořistí se stala přenosná výpočetní technika za více než 2 tisíce korun. V případě dopadení hrozí pro trestný čin porušování domovní svobody neznámému pachateli až dvouleté vězení.

Pil a mařil
U zříceniny hradu Hazmburk byl na pozemní komunikaci kontrolován o víkendu podezřelý řidič, který usedl za volant osobního vozidla značně posilněn alkoholem. Vše ztvrdila dechová zkouška na alkohol, jejíž výsledek byl 2,23 promile. Dále se ukázalo, že 32letý Tepličan řídil, ač má vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Na lovosickém oddělení mu policisté následně sdělili podezření z trestných činůohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. V případě soudem uznané viny mu hrozí až tříletý pobyt ve vězení.

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com