Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

Libochovice – Naše volejbalistky jsou po podzimu v čele

 

ODBÍJENÁ / Ve sdruženém krajském přeboru startuje hned pětice týmů z Litoměřicka 

 

LIBOCHOVICE – Pouze s jedinou porážkou se prozatím etabluje zkušený tým libochovických volejbalistek po „podzimní“ polovině jejich hrací skupiny sdruženého krajského přeboru skupiny US-Z-2. Po deseti doposud odehraných kolech mají na kontě výborných devět výher (prohrála volej libo babypouze v úvodním kole v Lovosicích 2:3) a zároveň čtyřbodový náskok před svými pronásledovatelkami z Klášterce nad Ohří (26 a 22 bodů).

„Prozatímní vedení a jediná prohra v soutěži nás samozřejmě těší, nicméně ani my se v průběhu roku bohužel často nevyhneme různým zraněním či dílčímu poklesu formy. Tak snad nám to letos ve všech směrech na jaře vydrží,“ uvedla k tomu s úsměvem kapitánka družstva Jana Bušková. Třetí příčku pak za TJ Sokol Libochovice a Kláštercem doposud drží další celek z území našeho bývalého okresu, a to VK Roudnice nad Labem. Ten má zatím bilanci 6 výher a 4 porážek, celkem 17 bodů, na vedoucí Libochovice tak ztrácí již devět bodů. V uvedené volejbalové skupině se přitom dále objevují ještě hned další tři „domácí“ celky – TJ Sokol Litoměřice (13 bodů, 4. místo, bilance 4 výhry a 6 porážek), ASK Lovosice (9 bodů, 5. příčka, bilance 3 výher a sedmi porážek) a VTK Čížkovice (6. pořadí, 3 body, zatím pouze s jedinou výhrou).

Druhá jarní část odvetných zápasů se odehraje v období května a června letošního roku. Držíme všem pěti celkům z Litoměřicka, aby se jim pod vysokou síti dařilo.     US-Z

 

Odkaz na výsledky + tabulku: http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=5158

 

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Štítky: ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com