Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

VOLBY 2014 – UNIE PRO SPORT A ZDRAVÍ

2 UNIE PRO SPORT A ZDRAVÍ   kandidátní listinu si můžete prohlédnout zde

 

Tvář Libochovic i úřadu se za poslední čtyři roky změnila. Poprosili jsme proto kandidující strany formou PR o pár odpovědí.

Jaká je dnešní realita Libochovicka z Vašeho pohledu?

Příjemné město se spoustou zeleně s potenciálem sportovního, kulturního a rekreačního vyžití. Bohužel také s určitou mírou kriminality a nezaměstnanosti.

Nejpalčivější problémy?

Pozemní komunikace v Poplzích, nepořádek okolo kontejnerů na tříděný odpad, bezpečná cesta pro pěší a kolaře z Duban, spousta mládeže pokuřujících marihuanu okolo zátoky, v městském parku a z toho vyplývající nepořádek, atd.

Co spatřujete jako povedené?

Těch věcí je samozřejmě víc, ale kdybychom měli jmenovat jednu nebo dvě, tak vybudování hřiště na plážový volejbal a vydláždění Purkrabské ulice. Na tu nikdo nesáhnul už hezkých pár let.

Váš názor na fungování radnice?

Co se týká fungování radnice, nepřísluší nám, abychom někoho hodnotili, nicméně  všichni, kteří svoji práci na radnici dělají zodpovědně a s dobrým úmyslem, mají náš respekt. Myslíme, že v dřívějších dobách byl na naší radnici větší chaos.

A městské policie?

Městská policie? Určitě nějakou činnost vykazuje, nicméně se domníváme že to jsou zbytečné náklady města. Dle našeho názoru mělo vedení města místo zřízení Městské policie vytvořit lepší podmínky pro policii státní a  tím si ji udržet v Libochovicích.

Co kultura v Libochovicích?

Kultura v Libochovicích je oproti jiným podobně velkým městům ještě ucházející a nemalou měrou se na tom podílejí místní sportovní organizace jako je Sokol, Fotbalový klub, Tenisový klub, o.s. Rock co Rok, T.O Bílý zajíc atd. a samozřejmě neradi bychom opomenuli město Libochovice. Na druhou stranu, jak se říká, vždycky je co zlepšovat. Dovedli bychom si představit, že by se na naši Ohři vrátila tradiční “neckyáda”. Mohly by se zde konat dnes populární farmářské trhy. Těch věcí je více.

Jste pro výběr vstupného na pouti?

NE.

Co si nejvíce přejete v souvislosti s Libochovickem?

Čisté, klidné město s konceptem rozvoje a plánování a to včetně okolních obcí, které pod Libochovice spadají, s dostatkem vyžití ať už sportovního nebo kulturního. S dostatečnou podporou dětí, mládeže, včetně organizací, které se jim věnují. Dále bychom si dovedli představit podporu místních živnostníků a místních obyvatel. Například hromadný nákup energií, pojištění majetku, povinného ručení  a podobně.
Děkujeme za Vaše odpovědi.
Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com