Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

V domově proběhl Turnaj v kuželkách

 

Dne 10. října 2018 jsme v Domově důchodců Libochovicích, zařízení Centra sociální pomoci Litoměřice, pořádali tradiční 19. ročník turnaje v kuželkách. Turnaj zahájila vedoucí domova Bc. Andrea Krčmářová Dis. a zaměstnanci, kteří si připravili taneční vystoupení. Sešli jsme se v hojném počtu, přijeli k nám domovy z širokého okolí.

Výzvu ke sportovnímu klání přijaly tyto domovy: DD Milešov, DPS Šluknov, DPS Orlická Ústí n. L, DPS Krásná Lípa, DD Čížkovice, DPS Severní Terasa Ústí n. L, DUT Litoměřice, MSSS Most, DSS Dubí, Domov bez hranic Rumburk, DS Dobětice, DD Roudnice nad Labem a DPS Podbořany. O body bojovali nejen senioři, ale i jejich doprovody. Družstva jsme rozdělili na tři skupiny a ti kteří zrovna nehráli, si mohli na velkém sále zatancovat a zazpívat v hudebním doprovodu pana Fröhlicha a se zpěvačkou Růženkou Ctiborovou.

Nejstarším účastníkem byla paní Zdenka Honomichlová z DPS Orlická v Ústí nad Labem. Výkony hráčů byly velice vyrovnané a rozhodovala každá padlá kuželka. V kategorii žen zvítězila paní Radmila Kozlová z DPS Podbořany (40 bodů), na druhém místě byla paní Drahuše Grossová DPS Severní Teresa – Ústí nad Labem (35 bodů), a na třetím místě skončila paní Věra Dolanová DPS Podbořany (34 bodů). V kategorii mužů zvítězil pan Jaroslav Trejbal z DUT Litoměřice (40 bodů), druhý se umístil Štefan Sarkozi DPS Šluknov (36 bodů) a třetí byl pan Stanislav Hrabal DPS Dobětice (34 bodů). Družstvo DUT Litoměřice (107 bodů) obhájilo prvenství z loňského ročníku a vybojovalo si tak putovní pohár turnaje. Na druhém místě skončil DPS Podobřany (103 bodů) a na třetím místě DPS Severní Terasa Ústí nad Labem (99 bodů). Z doprovodů obsadila první místa Adéla Čmeldová z DD Roudnice na Labem (37 bodů) a Nora Pettrichová z DD Libochovice (37 bodů), druhé místo Kateřina Matulová DPS Šluknov (36 bodů) a o třetí místo se podělili Vendula Miletínová MSSS Most , Ivana Dycková z DPS Orlická Ústí n. L a Martin Červený z Domova bez hranic Rumburk (všichni s 35 body).

Sportovní dopoledne se nám vydařilo, občerstvení bylo výborné a všechna družstva si odvezla domů nejen pěkné zážitky, ale i věcné ceny. Děkujeme všem družstvům za účast a kolegyním za pomoc s přípravou a organizací turnaje.

Pettrichová, Horká, Smetanová

 

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com