Dnes je 14.6.2024 a svátek má Roland
 

Senioři se mohou od dnešního dne registrovat na očkování prostřednictvím krajské bezplatné infolinky

mini

Ústecký kraj v pondělí dopoledne v 9 hodin spustil provoz bezplatné krajské infolinky pro seniory, prostřednictvím které se mohou nově registrovat na očkování. V první fázi se jedná o seniory věkové kategorie 80 plus. Bezplatná krajská infolinka bude v provozu od pondělí 25. ledna každý pracovní den v čase od 9 do 15 hodin. Telefonní číslo infolinky: 800 876 011.Tisková zpráva ze dne 25. ledna 2021 


„Již několik měsíců pomáhají úředníci a zaměstnanci krajského úřadu trasovat telefonní kontakty pozitivně testovaných lidí na nemoc COVID-19, aby odlehčili vytíženosti naší ústecké Krajské hygienické stanice. Provoz trasovacího centra bude řešen v rámci práce z domova a do prostor původního call centra usednou pracovníci odboru sociálních věcí, kteří budou dotazy a registrace seniorů na očkování na bezplatné krajské infolince vyřizovat,“ přiblížil okolnosti vzniku infolinky hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

Call centrum se nachází v 5. patře budovy krajského úřadu a zprvu ho budou obsluhovat dva pracovníci. V provozu bude každý pracovní den od pondělí do pátku od 9 do 15 hodin.

Hejtman nevyloučil do budoucna i jeho rozšíření. „Zprvu chceme pomoci seniorům starším osmdesáti let, kteří jsou osamělí, neumí si poradit s výpočetní technikou, nemají možnost pomoci od rodinných příslušníků či známých. Jak poroste míra očkování a zapojí se do něj více a více lidí, budeme uvažovat o rozšíření call centra o další pracovníky. Alfou a omegou jsou k tomu však pravidelné dodávky vakcín do kraje ze strany dodavatelů,“ zdůraznil na závěr hejtman Schiller.

BEZPLATNÁ INFOLINKA ÚSTECKÉHO KRAJE PRO SENIORY K REGISTRACI NA OČKOVÁNÍ – PONDĚLÍ AŽ PÁTEK OD 9 DO 15 HODIN: 800 876 011

očkování

1
Call centrum, které se nachází v 5. patře budovy krajského úřadu, obsluhují pracovníci odboru sociálních věcí

2
Dotazy a registrace seniorů na krajské infolince dnes vyřizují  Iva Mudrová (v pozadí) a Daniela Filipová (v popředí)Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com