Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

Přijďte si na zámek pro neopakovatelný zážitek VIDEOMAPPING

28.července letošního roku uplynulo 150 let od úmrtí jednoho z nejvýznamnějších českých vědců. Je jím J.E. Purkyně, lékař, vědec, humanista, vlastenec. Město Libochovice, ve spolupráci se Státním zámkem Libochovice, se rozhodlo připomenout život a dílo, tohoto renesančního člověka akcí, která se uskuteční 24.srpna v prostorách francouzské části libochovického zámku.

 Je až symbolické, že si osobu J.E.Purkyně, připomeneme videomappingem. Ptáte se proč? Celý život se pan Purkyně věnoval studiu lidských vjemů a smyslů. Videomapping v sobě ukrývá ty dva nejdůležitější. Zrak a sluch. Pro návštěvníky je připraveno skoro 10ti minutové video, které představí ty nejdůležitější okamžiky ze života libochovického rodáka a jeho objevy, mající vliv i na soudobou medicínu. Promítání bude o to zajímavější, že se kompletní video bude promítat na fasádu zámku v Libochovicích. 

 Neváhejte a dorazte i vy. Jedineční audiovizuální show, překrásné prostředí zámku a moderní zábava v jednom. A kdy? 24.srpna po západu slunce, to je zhruba ve 21.30. Kde? V zámeckém parku v Libochovicích. Za kolik? Zcela zdarma.

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com