Dnes je 21.5.2024 a svátek má Monika
 

Osada Bílý zajíc pořádala již po šesté country bál

IMG_9038

V sobotu 24.května proběhl na základně T.O.Bílý zajíc Libochovice již po šesté tradiční country bál

IMG_9014Meteorologická předpověď byla ovšem nekompromisní – přívalové deště. Také jste si všimli toho, že špatné počasí jim vždy vyjde? Prostě úderem půl páté začalo pršet a přišla veliká bouřka, kroupy a pak jen lilo a lilo. Takový začátek country bálu si nikdo nepředstavoval. Na pátou hodinu odpolední přijela na osadu country skupina Karavana z Lovosic (www.countrykaravana.cz), která v rychlosti přeběhla do klubovny a společně s organizátory čekala až to Boží dopuštění přejde.

Po téměř dvou hodinách vysvitlo sluníčko …. a tak hurá dostavět jeviště, utřít mokré stoly a židle, zamést taneční parket. Skupina Karavana začala hrát a postupně se dostávala do špičkové nálady a spolu s ní se zdvíhala i nálada všech, hodně lidí nepřišlo, ale udělali chybu. Povedlo se a tak tam nakonec bylo 45 skvěle se bavících, tancujících, popíjejících, narozeniny slavících a zpívajících až do půlnoci a jak nikdy oblečených – prostě v teplácích a domácí obuvi . Kdo nepřišel, pochybil… jeho škoda …

IMG_9090Na country bále měly též vystoupit taneční skupiny Bílý zajíc a Lucarino Dance (www.lucarinodance.cz), tato skupina složená výhradně z mentálně postižených tanečníků je u Bílého zajíce častým hostem a dá se říci, že osada se stala takovým neveřejným patronem skupiny, ale po dohodě zůstalo nakonec jen při takovém tom domácím tančení. Parket se pomalu zaplnil tančícími, občerstvení bylo za lidové ceny, no prostě bál pod širým nebem jak má být.

Kapela Karavana hrála k tanci a poslechu až do hodiny půlnoční. Po té byl Country bál ukončen. Všem se moc líbilo a těší se na další akce, které pro své příznivce pořádá T.O.Bílý zajíc Libochovice (www.bilyzajic.com).

IMG_9063IMG_9119

 

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com