Dnes je 14.6.2024 a svátek má Roland
 

Optika zprovozněna v Libochovicích

Tahle věc je absolutní zázrak, který Vás doslova rychlostí světla přivádí do digitálního světa. Řeč je o téměř neomezených rychlostech internetu a nabídce více jak 100 TV programů.

A to vše opravdu levně.

V čem konkrétně je optika tak skvělá nám prozradil přímo majitel společnosti zavádějící „optiku“ do Libochovic pan Ing. Petr Skala

co to je optická síť?

*Optická síť (fiber network) je složena ze skleněných vláken, která vedou od centrálního prvku až k přípojnému místu (domácnosti), nedělíte se tak o kapacitu s ostatními uživateli a vaše připojení nemůže být zarušeno. Nositelem informace je světlo, produkované lasery. V současné době instalujeme do každé domácnosti přípojku s kapacitou 1Gbps. Můžete tak nerušeně sledovat několik televizí v HD kvalitě aniž by byla ovlivněna vaše rychlost stahování nebo na vás křičeli děti, že nemohou hrát on-line hry. 

Optika vám zajistí kapacitu, která na mnoho let dopředu pokryje vaše požadavky na rychlost a kapacitu Internetu. Na jednom optickém vlákně může pracovat po Internetu celá vaše domácnost, zároveň můžete sledovat televizi, zálohovat svoje data, či hrát on-line hry. V nejbližších letech nebudete muset řešit nutnost zvýšit kapactu svého připojení a to ani pokud začnete používat nové aplikace s vysokými požadavky na přenosovou kapacitu. Optická síť vám bez problémů umožní i sledování 3D FullHD televize.

Síť z optických vláken je velmi stabilní a spolehlivá – na rozdíl od bezdrátových technologií nepodléhá rušení, odrazům signálu apod. Ve srovnání s klasickou pevnou linkou nevadí, pokud jste daleko od ústředny, či kvalita měděného kabelu časem zdegradovala natolik, že ve vašem místě není možné dosáhnout vyšších rychlostí. Takže sledování televize a současný download či upload velikých souborů Vám nezpůsobí žádný problém.

v čem je tedy lepší než-li nabídky jiných operátorů?

Optická síť vyniká především svou spolehlivostí a stabilitou. Dostupné rychlosti jak stahování (downloadu) tak odesílání (uploadu) jsou několikanásobně vyšší než u bezdrátových sítí. Díky přímému propojení vyniká velmi malým zpožděním (latencí) takže můžete sledovat HD videa, uskutečňovat plynulé videohovory např. pomocí whatsapp či skype a hlavně neřešíte objemy stažených dat.

Jak říkáme u nás ve firmě nejlepším bezdrátem je optický kabel.

Zmiňoval jste také kabelovou CHYTROU televizi, o co se jedná? 

Ano, součástí námi poskytované služby je i reteTV.

Jedná se o nabídku více než 100 TV kanálů, které nabízíme i v HD kvalitě, tolik programů a v takové kvalitě nikdy na DVB-T2 nebude. Výběr samotných kanálů si organizujeme sami, jsme tak schopni reagovat na požadavky našich zákazníků a zařazovat kanály o které mají zájem.

Součástí naší služby reteTV je i archiv televizních programů. Můžete si tak sami zvolit čas, kdy budete váš oblíbený pořad sledovat, ten navíc můžete libovolně stopovat, přetáčet, prostě s naší TV vám již nic neunikne. Ke každému TV kanálu zobrazujeme podrobný program, včetně informací o vysílaném pořadu, můžete si pouštět pořady až 14 dní zpětně.

Navíc ke každé této službě získáváte i přístup k tzv. OTT nabídce, což je speciálně upravené vysílání pro tablety, mobily, počítače. Naše reteTV je tak mimo klasické set-top-boxy dostupná pro Android i Apple zařízení a taktéž spustitelná ve webových prohlížečích. Získáte tím další možnosti sledování televizních pořadů aniž byste museli kupovat další televizní přístroj.

Často se setkávám s názorem, že takto složité věci jsou jen pro mladé, ale naši TV si oblíbili především chataři, zahrádkáři, protože již nemusí spěchat domů na začátek konkrétního pořadu, jednoduše si ho pustí zpětně. Dokonce lze tuto TV sledovat i mimo domov, stačí vám jen běžné připojení k internetu.

  tímto bychom vám rádi nabídli možnost připojení k internetu a kabelové televizi prostřednictvím optické sítě společnosti RETE internet s.r.o., která je nyní dostupná na vaší adrese. Přípojku vám rádi zřídíme zdarma s možností dotovaných zařízení (set-top box, wifi) dle vámi zvoleného tarifu. Dostupné tarify naleznete níže. V případě zájmu je instalace možná do tří pracovních dní.   

 

kde je možné Vaše služby objednat?

Obchodní zastoupení: RETE internet s.r.o. Jan Šulc, tel: 603 272 440 

Kontaktní místo, kamenná prodejna:  Telefon: 412 871 871 Husovo náměstí 41, Roudnice n.L.  

 děkujeme za představení a Vašim novým zákazníkům přejeme spousty zábavy a komfortu. 

*aktuální dostupnost adres hotových rozvodů na doptání

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Štítky: , , , , , , , , , ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com