Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

Libochovicko – Rosvícení vánočních stromků

Radovesice – Adventní koncert s vypouštěním vánočních lampiónků, vystoupení dětí z místní MŠ a zahraje žesťové kvarteto. Tak na tohle vše se můžete těšit 4.12 od 17 hodin v Radovesicích u Zeposu. Pro zahřátí bude připraveno svařené víno a čaj.

Žabovřesky – Dále Vás srdečně zveme 28.11.2014 na rozsvícení vánočního stromečku, které proběhne od 18:00 na parku a v 18:45 si poslechneme vánoční troubení u vyzdobené kapličky.

Ředhošť – Vánoční trhy na Ředhošti můžete navštívit 30.11 a dále pak 7,14,21.12. jsou zde připraveny speciální prodejní ukázky pravých RC modelů aut a letecká show. V prosinci bude probíhat prodej zábavné pyrotechniky společně s ukázkami. Ve stejné datumy se zde také konají zabijačkové hody.

Slatina –  Obec Slatina a občanské sdružení NEJEN DĚTEM Vás srdečně zvou na akce, které se budou konat v měsíci prosinci v obci Slatina. 29.11.2014 od 15,00 hodin  Občanské sdružení NEJEN DĚTEM připravilo TVOŘIVOU DÍLNU NEJEN PRO DĚTI na obecním úřadě v přízemí, kde mohou všichni, sami vyrábět ozdoby, které budou zdobit vánoční stromek ve Slatině před obecním úřadem. Potřeby pro výrobu ozdob budou zajištěny. Vezměte sebou nejen fantazii, dobrou náladu a tvořivost, ale i co nejvíce příznivců z řad rodičů a prarodičů.

5.12.2014 od 16,00 hodin NEJEN DĚTEM o.s. pořádá MIKULÁŠSKOU NADÍLKU na sále v hostinci „U NOVÁKŮ“. Pro děti je připravena pohádka, diskotéka se soutěžemi a mikulášská nadílka. 5.12.2014 od 18,00 hodin SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU před budovou obecního úřadu ve Slatině.

1.1.2015 od 17,00 hodin TRADIČNÍ PŘIVÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU před budovou obecního úřadu ve Slatině s přípitkem a ohňostrojem.

Evaň – Zveme Vás na Slavnostní rozsvícení Vánočního stromečku na návsi v Evaňi, které se bude konat ve čtvrtek 4.prosince od 17 hodin.  Zároveň se bude předávat nadílka dětem….    V sobotu 13.12.2014 od 14 hodin se budou konat na návsi Vánoční trhy…

Všichni jste srdečně zváni….

 

 

 

 

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Štítky: , , , , , , , ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com