Dnes je 26.5.2024 a svátek má Filip
 

Libochovice – Underground jezzz objektivem Petra Bažanta

Petr Bažant naprosto věrně zachytil ve svých fotografiích atmosféru obou dnů underground jezzz festu. Každý si z těchto fotek může udělat svůj vlastní závěr, jak velmi nutná byla přítomnost 7 celních vozů a policejního skoroantonu a hlídek.

Je nezbytné poděkovat pořadatelům o.s. Rockocrok za bezchybnou přípravu této akce. Vyzvednutí o.s Rockcorok a lidí kolem něj,  je opravdu nezbytné a na místě. Začínám mít silný pocit, že v našem městě někdo začal zapomínat na to že primárně vůbec nejde ani o punk, rock metal apd. ale především o smysl činnosti ROCK CO ROK o.s. a to prevence negativních jevů ve společnosti, smysluplné trávení volného času a upevňování přátelského vztahu k přírodě, historii, kultuře, sportu a lidem kolem nás. RCR chce všem bez rozdílu věku nabízet kulturní (hudbu, divadlo, film), společenské (dětské dny, karnevaly) a sportovní (Koloběžkyáda, Kulatý svět) vyžití během celého roku. RCR též zapojuje veřejnost do projektů v oblasti ekologie a zachovávání tradic.

Lidi z Rockcorok nemusí nikomu nic dokazovat, protože za ta léta co na Libochovicku působí to dávno ukázali. Proto si říkám jestli nakonec přítomní strážci (spíš jejich nadřízení) z CÚ a Policie ČR nepřijeli proto, aby pomohli Rockcoroku upevnit přátelský vztah k přírodě, historii, kultuře, sportu a lidem kolem.

Nebo, že by za tím bylo něco jiného?

fotografie zde: autor Petr Bažant

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com