Dnes je 18.7.2024 a svátek má Drahomíra
 

Libochovice – Nesmyslný incident zpozdil odjezd dětí

V Pondělí ráno čekaly děti s rodiči a doprovodem u ZŠ J.E. Purkyně  na autobus, který je měl odvézt na školu v přírodě. řidič autobusu se snažil zacouvat ke škole směrem od hlavní silnice. V tom mu však bránilo několik osobních aut jedoucích směrem k hlavní silnici. Všichni řidiči těchto aut se snažili řidiči autobusu pomoci tím, že se postupně otočili a uvolnili cestu k nastupujícím svým odjezdem.

Až na výjimku jednoho řidiče. Ten tvrdošíjně zůstával za autobusem a bránil mu tak v couvání. Tento pán se navíc rozhodl vysvětlit řidiči autobusu své právo dostat se na hlavní silnici tím, že zasedl na místo autobusáka, který si mezitím stěžoval mimo autobus, a pokusil se s tímto odjet. Pravděpodobně si pouze chtěl vytvořit prostor pro svůj vůz. To se mu však nepodařilo a autobus mu podle přihlížejících chcípl. Mezitím spolucestující tohoto nevrlého šoféra inzultovala řidiče autobusu a to vše za přihlížení několika desítek dětí i dospělých.

Celý tento zbytečný incident nakonec prošetřila hlídka policie ČR a výsledný efekt byl takový, že nevrlý řidič nakonec stejně zpozdil sám sebe a děti připravil min. o 1/2 hod školy v přírodě.

Děti pozorující tuto frašku nakonec odjížděli na školu v přírodě s pocitem, že i dospělí se někdy chovají jako malé děti.

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
 

Štítky: , , , , ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ověřeno MonsterInsights