Dnes je 27.5.2024 a svátek má Valdemar
 

Libochovicko – Krimi zprávy

Na kabelku zapomněla
Nepříjemnou vzpomínku na návštěvu libochovického parku si odnesla mladá turistka, která zde v úterý během dne přišla o kabelku. Při odpočinku na lavičce si odložila své zavazadlo, na které při odchodu zapomněla. Když se po 10 minutách k lavičce vrátila, svou kabelku již nenalezla. V kabelce měla poškozená kromě mobilních telefonů také osobní doklady a finanční hotovost. Škodu vyčíslila na více než 24 tisíc korun. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci a po pachateli i odcizených věcech pátrají.
Prázdná oplocenka

Oznámení o krádeži okrasných rostlin přijali tento týden libochovičtí policisté. Neznámý pachatel vnikl za použití násilí do oplocenky, kde se rostliny nacházely. Odnesl si výpěstky za více než 6 tisíc korun. Policisté po pachateli krádeže i odcizených rostlinách pátrají.

Opilec kradl v nákupním centru

V uplynulém týdnu se pro potraviny do libochovického nákupního centra vydal místní mladík značně posilněn alkoholem. Mléčné výrobky a uzeniny si ukryl pod své ošacení a snažil se projít pokladnou, aniž by zaplatil. U východu z prodejny byl zastaven zaměstnanci obchodu a nezaplacené zboží musel odevzdat. Přivolaná policejní hlídka zjistila, že 26letý muž nekradl poprvé. Také dechová zkouška na alkohol nebyla v pořádku. Hříšník nadýchal 2,31 promile! Protože zákon neporušil poprvé, jeho jednání policisté kvalifikovali jako trestný čin, za který může jít až na tři roky do vězení.

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Štítky: ,

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com