Dnes je 23.5.2024 a svátek má Vladimír
 

Libochovice – Černá kronika

Poškozené vozidlo Nejméně 30 tisíc korun bude muset vynaložit na opravu svého vozidla majitel vozidla z Libochovicka. Vozidlo značky Ford zaparkované před domem mu tento týden pravděpodobně v nočních hodinách poničil neznámý vandal. Nezjištěným předmětem poškrábal lak na dveřích vozidla. Poškozený se obrátil na policisty, kteří již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci a po pachateli pátrají.

Na konci srpna tohoto roku vnikl tehdy neznámý pachatel do rodinného domu na Libochovicku a odcizil šperky. Do objektu vnikl nezjištěným způsobem a přivlastnil si prsteny z cenného kovu uložené v hrníčku v kuchyni. Škoda byla vyčíslena na více než 20 tisíc korun. Na základě perfektní místní a osobní znalosti se podařilo libochovickým policistům případ v krátké době objasnit. Počátkem tohoto týdne sdělili na policejní stanici podezření 30letému místnímu muži. Pro trestný čin krádeže hrozí podezřelému až dvouleté vězení.

Koncem měsíce srpna 2014 vnikl tehdy neznámý pachatel do vozidla zaparkovaného před jedním domem na Libochovicku. Z neuzamčeného vozidla si odnesl svazek klíčů a tankovací kartu. Libochovičtí policisté na základě perfektní osobní a místní znalosti nepoctivce v krátké době vypátrali. Místní 24letý muž se k činu doznal a na sklonku uplynulého týdne mu bylo sděleno podezření pro trestný čin krádeže aneoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Nebyl to jeho první prohřešek, a proto mu v případě soudem uznané viny hrozí až tříleté vězen

Hodnocení článku:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...
 

Komentáře

Zatím bez komentáře.
 • Reagovat na článek
   
  Your gravatar
  Jméno
   
   
   
   
   
 
Libochovické listy.cz v mobilu

Bleskové zpravodajství již brzy ve vašem mobilním telefonu.

Reklama na Libochovické listy.cz

Informace o možnostech inzerce vám rádi poskytneme na emailové adrese.

redakce@polabskenoviny.cz

Vaše zprávy

Posílejte vaše články, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

redakce@polabskenoviny.cz

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com